Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Piżama dwuczęściowa

Odpowiednia ilość snu jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby zadbać o pełną regenerację warto pamiętać, że niebagatelny wpływ na jakość wypoczynku ma też to w czym śpimy. Ludzkie ciało często przez cały dzień jest przykryte nieoddychającymi materiałami, obcisłymi ubraniami oraz bielizną. Konieczność przebrania się wieczorem w wygodną piżamkę nie powinna podlegać dyskusji.
Piżama dwuczęściowa to klasyczny, zawsze trafiony wybór. W Sleep Art możliwości jest wiele, lecz wszystkie produkty łączy najwyższa jakość wykonania. W zależności od preferencji i potrzeb oferujemy zestawy z krótkimi spodenkami, a także z długimi spodniami. Proponujemy wiele wariantów kolorystycznych oraz rodzajów materiału, z których wykonane są piżamy.
Fasony również bardzo się od siebie różnią - od dopasowanego do ciała kroju, idealnego dla zapewnienia komfortu podczas nocowania u znajomych, po zwiewne piżamki ze zmysłowym dekoltem. Oprócz wygody ważny przecież jest także aspekt wizualny - by czuć się pięknie i dobrze.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333