Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Koszula nocna satynowa

Zbliżają się długie zimowe wieczory i zimne noce. Można je spędzić w miłym towarzystwie, z lampką wybornego wina lub przy kominku. Najważniejsze jednak, aby czuć się komfortowo w każdej sytuacji, a pomocny w tym może być odpowiedni strój. Taki, który zapewni, że wieczory i noce, gdy za oknem mróz i śnieg, będą ciepłe i przyjemne.
W ofercie sklepu internetowego Sleep Art znajdują się koszule nocne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Polecamy między innymi koszule z satyny, charakteryzującej się atłasową delikatnością i przyjemną w dotyku strukturą, co doceni nie tylko elegancka pani, ale i jej partner. To nuta prawdziwej arabskiej rozkoszy, wlana w materiał przez mistrzów rzemiosła krawieckiego. Każda koszula nocna satynowa to zmysłowa bielizna, a w naszym asortymencie wyróżniają się modele ozdobione wzorami inspirowanymi malarstwem.
Modna kobieta, korzystająca z naszych satynowych koszulek nocnych, zazna przyjemności noszenia stroju zarówno luksusowego, jak i bardzo praktycznego, wpływającego na jakość snu i relaksu. Aż się prosi, aby w takiej koszulce wysłuchać w zimową, śnieżną noc "Nights in white satin" zespołu The Moody Blues...

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333