Katalog firm

Sanitpol

Sanit-Pol to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje profesjonalne usługi hydrauliczne od a do z w bardzo przystępnej cenie. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność, dokładność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jako jedna z niewielu firm oferujemy inspekcje kanalizacji kamerą video.

Podnośniki koszowe

SanitPOL to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom najlepsze na rynku podnośniki koszowe Łódź w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy kompleksowe usługi podnośnikiem koszowym do maksymalnej wysokości 20 metrów.
Nasze podnośniki koszowe są stosunkowo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu możemy wjechać nawet do bardzo trudno dostępnych posesji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy najlepsze ceny, wysoką jakość usługi i terminowość w realizacji podjętych zleceń. Nasze nowoczesne podnośniki koszowe Łódź, to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które interesuje dokładne malowanie elewacji, cięcie za wysokich drzew, udrażnianie rynien, usuwanie niebezpiecznych sopli i zawiasów śnieżnych, czy też wielu innych prac na dużych wysokościach.
Zapewniamy specjalistyczny wynajem podnośnika w raz z operatorem również na terenie poza Łodzią. SanitPOL to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości usług.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Zapraszamy na stronę www firmy Mal-Wod. Jako dystrybutor profesjonalnych systemów do przeglądu kanalizacji polecamy między innymi wysokiej jakości kamery i wózki samojezdne. Przeprowadzamy monitoring...

Saunaland

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej producenta saun i łaźni parowych- firmy Saunaland. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Zbudujemy dla Państwa sa...