Katalog firm

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe jedzenie, zaangażowana obsługa, stylowe wnętrza i piękny ogród uczynią dzień Waszego ślubu niezapomnianym.

Wesele

Ślub to z pewnością szczęśliwe wydarzenie w życiu rodziny, jednak aby nie przerodziło się w ból głowy, warto skorzystać z porad profesjonalistów. Dzisiaj powiemy Ci, jak zorganizować wspaniałe wesele Łódź i ile to kosztuje. Obowiązki weselne mogą być bardzo przyjemne lub mogą stać się prawdziwym koszmarem. W końcu musisz wziąć pod uwagę tyle drobiazgów!
Dwór Artusa. Dlaczego warto wybrać nas? Wybór miejsca to nie tylko urząd stanu cywilnego lub kościół, ale także oczywiście restauracja na bankiet. Przede wszystkim miejsce zależy od liczby gości — zwłaszcza jeśli wesele jest duże. Wybierając nas otrzymujesz:
1. Opracowanie indywidualnego stylu, tematyki i scenariusza ślubu. 2. Wybór idealnego miejsca na ceremonię wyjazdową i uroczystość ślubną, Dekoracja florystyczna i dekoracyjna pomieszczenia. 3. Usługi stylisty, fryzjera, wizażystki dla panny młodej, pana młodego, a nawet gości. 4. Program rozrywkowy z profesjonalnymi prezenterami ślubnymi, zabawnymi oryginalnymi konkursami i występem najlepszych artystów. 5. Strona techniczna: scena, dźwięk, światło, profesjonalne zdjęcia i wideo. 6. Przygotowanie menu, organizacja bankietu i cateringu, wykonanie oryginalnego tortu weselnego i bochenka.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz...