Katalog firm

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe jedzenie, zaangażowana obsługa, stylowe wnętrza i piękny ogród uczynią dzień Waszego ślubu niezapomnianym.

Sala weselna

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do bajecznie położonej posiadłości - Dworu Artusa. Oferujemy pełen wachlarz usług, w szczególności organizację wesel.
Architektura budynku oraz jego wnętrza stylizowane są na gotyk, dlatego będąc wewnątrz, ma się wrażenie jakby był to jakiś pałac lub zamek. Tak samo sala weselna utrzymana jest w podobnym stylu.
Ściany zdobi jasny kamień a całe pomieszczenie wsparte jest na masywnych kolumnach. Sala weselna - inaczej zwana salą kryształową weselną w Łodzi, wabi swoim wdziękiem i przestronnością. Na suficie wiszą kryształowe żyrandole, które dodają jej bogactwa i blichtru. Wystrój sali na przyjęcia weselne utrzymywany jest w równie wytwornym, arystokratycznym stylu. Stoły pokryte są śnieżnobiałymi obrusami. Dekorujemy je zazwyczaj bogatymi kompozycjami kwiatowymi oraz świecznikami odpowiednio dobranymi do specyfiki wnętrza. Krzesła dla Pary Młodej to dwa wyróżniające się na tle bieli - ciemnoczerwone, masywne siedziska, a raczej dwa trony - jak dla pary królewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...