Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Instytutem Biologii Medycznej PAN. Firma dąży do wprowadzania prekursorskich rozwiązań na rynku usług medycznych.

Testy Covid dla firm

Proteon Zdrowie współpracujący z Proteon Pharmaceuticals jest polską firmą biotechnologiczną świadczącą usługi w zakresie zdrowia ludzkiego. Jednym z obszarów działania firmy jest wykonywanie testów w kierunku koronawirusa. Laboratorium znajduje się na liście zakładów zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia. Więcej informacji dowiesz się na naszej stronie https://proteonzdrowie.pl/.
Koronawirus jest przyczyną choroby układu oddechowego Covid-19 występującej w wielu krajach na świecie. Testy wykrywające RNA wirusa w próbce to jedno z głównych narzędzi w walce z pandemią. W Proteon Zdrowie można zamówić testy pojedyncze lub w pakietach na terenie Warszawy i Łodzi. Proteon Zdrowie wykonuje również testy covid dla firm. W przypadku zamówienia testów dla przedsiębiorstwa można obniżyć koszty badania pracowników nawet o 2/3, w związku z tym, że testy wykonywane są autorską metodą pulowania.
Jeśli nie chcesz, żeby choroba pracowników wpłynęła na plany biznesowe, szczególnie przy braku możliwości przejścia na pracę zdalną, regularne wykonywanie testów może temu zapobiec.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę...