Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Instytutem Biologii Medycznej PAN. Firma dąży do wprowadzania prekursorskich rozwiązań na rynku usług medycznych.

Test na koronawirusa

Posiadanie wiedzy na temat swojego stanu zdrowia jest kluczem do walki z pandemią. Taką wiedzę daje nam test na koronawirusa Warszawa, który jako test genetyczny RT-PCR rekomendowany przez WHO pozwala na rozpoznanie komórek wirusowych. Dzięki niemu można ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa poprzez czasową eliminację kontaktów społecznych u osoby chorej.
Test na koronawirusa przeprowadzany jest od soboty do wtorku, a jego wynik osoba badana otrzymuje bezpłatnie w języku angieslkim. Sam test to koszt 350 zł. Jest on bardzo prosty w wykonaniu i można to zrobić samodzielnie w domu. Próbkę dostarcza się zamawiając specjalnego kuriera lub zanosząc ją do mobilnego punktu odbioru. Mobilny punkt odbioru to specjalny samochód z logo Proteon Pharmaceuticals. Przesyłkę dostarcza się anonimowo i bez stania w kolejce.
Firma Proteon Zdrowie działa na terenie Łodzi i Warszawy. Osoba mająca wynik pozytywny proszona jest o kontakt z najbliższą stacją sanitarno - epidemiologiczną. Testy do jedno z najlepszych narzędzi walki z SARS-CoV-2.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę...