Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Instytutem Biologii Medycznej PAN. Firma dąży do wprowadzania prekursorskich rozwiązań na rynku usług medycznych.

Test genetyczny Covid

Doświadczenie i determinacja ekspertów z Proteon Zdrowie pozwoliła na przygotowanie w ścisłej współpracy z Proteon Pharmaceuticals testów pozwalających skutecznie wykrywać wirusa wywołanego przez SARS-CoV-2. Nasz test genetyczny covid Warszawa można wykonać samodzielnie w domu.
Firma działa w Łodzi i Warszawie. Na terenie tych miast dostępne są mobilne punkty odbioru, którymi są specjalne samochody oznaczone z logi Proteon. Przesyłkę zostawia się anonimowo i bez kolejek. Ta metoda sprawia, że unika się bezpośredniego kontaktu z potencjalnie chorymi osobami. Test genetyczny covid wykonywany jest w specjalistycznym laboratorium i już w krótkim czasie osoba zainteresowana poznaje jego wynik.
Wyniki otrzymuje się bezpłatnie w języku angielskim. Proteon Zdrowie oferuje test genetyczny covid, który jest najskuteczniejszą znaną metodą wykrywania wirusa i jednocześnie metoda ta jest rekomendowana przez WHO. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 należy pozostać w domu i skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę...