Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Instytutem Biologii Medycznej PAN. Firma dąży do wprowadzania prekursorskich rozwiązań na rynku usług medycznych.

Badanie genetyczne na koronawirusa

Koronawirus jest powodem, dla którego życie wszystkich osób w Polsce uległo wielu zmianom na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jedną z największych zmian był jednak ciągły niepokój o swoje własne zdrowie. Jest jednak na to sposób, a sposobem tym jest test genetyczny koronawirus Warszawa.
Laboratorium Proteon Zdrowie pracuje w Warszawie i codziennie przyjmuje dziesiątki próbek. Wszystkie poddawane są testom PCR, czyli najlepszym testem genetycznym, które pomagają stwierdzić czy w danej próbce znajduje się materiał genetyczny tego konkretnego wirusa. Jeżeli wynik jest pozytywny, każda taka osoba wie, że konieczna jest kwarantanna i izolacja, aby jej osoby najbliższe nie zostały zakażone.
Test genetyczny w Proteon Zdrowie wiąże się z pewnym wydatkiem, jednakże jego cena jest znacznie inna niż to, czego oczekuje wiele innych prywatnych laboratoriów. Celem jest bowiem zapewnienie, że każdy kto pragnie się przebadać ma do tego możliwość. Dlatego też Proteon to doskonały wybór gdy ktoś szuka dobrego laboratorium w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę...