Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Instytutem Biologii Medycznej PAN. Firma dąży do wprowadzania prekursorskich rozwiązań na rynku usług medycznych.

Badanie covid PCR

Laboratorium Proteon Zdrowie znajduje się na liście laboratoriów COVID prowadzoną przez Ministerstwo Zdrowia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zaoferować Państwu test Covid PCR Warszawa w kierunku koronawirusa w konkurencyjnych cenach.
Koronawirusy odpowiadają za ok. 10-20 proc. wszystkich infekcji górnych dróg oddechowych, natomiast wirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę układu oddechowego Covid-19, która może mieć ciężki przebieg. Dlatego tak ważne zarówno dla zdrowia jednostki, jak i społeczeństwa jest wykonywanie testów. WHO zaleca wykonywanie testów wykrywających materiał genetyczny w próbce, według techniki real-time RT-PCR. Proteon Zdrowie oferuje Państwu możliwość zamówienia testów na terenie Warszawy i Łodzi, również w pakietach dla całej rodziny.
Test covid pcr wykonują Państwo w domu, dostarczają do punktu odbioru i oczekują na wynik. Groźne dla zdrowia symptomy mogą występować nie tylko u ciężko chorych, ale mogą pojawić się również u osób przechodzących infekcję bezobjawowo. Dlatego tak ważne jest testowanie przy podejrzeniu kontaktu z osobą zakażoną.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę...