Katalog firm

Kategorie


Clean Service

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Clean Service. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem, a nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi. Proponujemy pranie dywanów i wykładzin, tapicerki samochodowej i wiele więcej. Odśnieżamy dachy, myjemy okna i podłogi, a także sprzątamy mieszkania, biura i inne pomieszczenia.

Pranie dywanów

Jeżeli mają Państwo problem z dywanem albo tapicerką to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i zamówcie kompleksowe pranie dywanów łódź. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i co najważniejsze, często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z profesjonalnych usług.
Stawiamy na rzetelność, terminowość i uczciwość, dzięki czemu od wielu lat utrzymujemy się na rynku. Korzystamy z bardzo skutecznych i bezpiecznych środków czystości, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że waszym dywanom i tapicerce nie stanie się nic złego.
Zatrudniamy wyłącznie wyszkolonych pracowników i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu od renomowanych producentów. Jeżeli uważają Państwo, że pranie dywanów Łódź musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami, to po zapoznaniu się z ofertą naszej firmy bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Dzięki nam Państwa dywan będzie wyglądał jak nowy.

Kontakt

Ulica: Jana 10A

Kod: 91-350

Miejscowość: Łódź

http://www.clean-service.net.pl/

E-mail:

Tel.: 501-309-405


Podobne firmy

Karwikol

Firma Karwikol oferuje profesjonalne usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również osób prywatnych, które szukają rzetelnych osób do usługi sprzątania....