Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze mogą spotkać każdego - niezależnie od tego czy poruszasz się starym czy nowym pojazdem. Czy to kolizja, brak paliwa, a może uszkodzenie koła, wszystko to uniemożliwia dalsze poruszanie się. W takim momencie warto skontaktować się z firmą, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie naprawić auto bądź też je odholować. Jeśli szukasz takiej firmy, to z pewnością SOS Krzysztof Wojciechowski będzie odpowiednim wyborem.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że podczas długiej podróży Państwa samochód nieoczekiwanie odmówił posłuszeństwa? Albo mieliście Państwo pecha i wjeżdżając w drogową dziurę poważnie uszkodziliście jedną z opon? A może po prostu skończyło się Wam paliwo i nie mieliście szans, by dojechać do najbliższej stacji benzynowej?
Doskonale rozumiemy, że każda taka sytuacja niesie ze sobą nie tylko stratę czasu, ale również ogromne nerwy i stres. Nasza pomoc drogowa Zgierz powstała więc po to, by zaoszczędzić Państwu zarówno czasu, nerwów, jak i stresu. I to bez względu na to, o jakiej porze dnia albo nocy dopadnie Państwa ten drogowy pech. Co więcej, dla nas nie ma również znaczenia, jakim typem pojazdu się Państwo poruszacie.
Nasz profesjonalny i nowoczesny sprzęt pozwala nam bowiem pomagać nie tylko kierowcom samochodów osobowych, ale także dostawczych, ciężarowych i TIR-ów. Tym bardziej zatem warto o nas pamiętać, kiedy - odpukać! - przytrafi się Państwu podczas jazdy taka nieszczęśliwa sytuacja.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673