Katalog firm

Petmar

Nasza firma Petmar oferuje Wam swoje usługi w zakresie wykonawstwa systemów dachowych. Chcemy Wam zapewnić najlepsze materiały, które kupicie w naszym sklepie. Oprócz tego nasi fachowcy będą do Waszej dyspozycji na każdym etapie budowy systemów dachowych. Chętnie posłużą Wam radą i pomocą przy montażu materiałów dachowych.

Pokrycia dachowe

Gont to rozwiązanie mało popularne wśród polskich budowniczych. Metoda krycia dachów rodem ze Skandynawii nie zyskała dużo popularności, ale coraz więcej ludzi przekonuje się do nowego sposobu. Idąc z duchem czasu strona petmardachy.pl postanowiła umożliwić swoim użytkownikom zamówienie usługi polegającej na wykonaniu pokrycia dachowego z gontu bitumicznego.
W odróżnieniu od klasycznych rozwiązań, takich jak blachodachówka Lublin, gont jest bardzo lekki. Dzięki temu nie obciąża konstrukcji dachu i zwiększa jej trwałość. Co więcej gont jest materiałem bardzo łatwym w montażu. W związku z tym zmniejszają się koszty robocizny co redukuje ogólny koszt inwestycji. Mnogość kolorów, w których dostępny jest gont na stronie petmardachy. pl, gwarantuje, że każdy chętny znajdzie wzór odpowiedni dla swojego domu.
Jakość materiałów sprzedawanych przez firmę Petmar jest potwierdzona poprzez współpracę ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami, wśród których znajduje się firma IKO- lider w branży produkcji pokryć dachowych.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Solan

Firma Solar działa nieprzerwanie na rynku od wielu już lat, oferując sprzedaż maszyn rolniczych takich jak sadzarki oraz specjalizuje się w dystrybucji blachodachówki i innych materiałów potrzebnych p...