Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Zapalenia wiązadła

Zapalenia wiązadła mogą wydawać się niegroźnymi przypadłościami. Nie brakuje jednak przypadków, gdy tego typu stany zapalne uszkodziły wiązadła na zawsze.
Pomocne w takich sytuacjach mogą być konsultacje z ortopedą. W klinice ortopedycznej OrtoGo pracują specjaliści, którzy zawsze z chęcią podzielą się swoją poradą. Klinika OrtoGo jest prywatna, ale dzięki temu świadczy opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie. Oddziały tej firmy są zarówno w Płocku, jak i w Warszawie. Zatem wielu pacjentów ma do nich dostęp i może uczęszczać tam zarówno na wizyty kontrolne, jak i dłuższe terapie i rehabilitacje. Możesz uzyskać więcej informacji na stronie https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-i-traumatologia/zapalenia-wiezadel.
Ortopedia to główna specjalności praktykowana w OrtoGo. Jednakże jest to centrum medyczne, które stawia na zapewnianie kompleksowej opieki medycznej dla wszystkich swoich pacjentów. Dlatego też pracują tam także lekarze z innymi specjalizacjami. Każdy z nich charakteryzuje się profesjonalizmem i oddaniem do swojej pracy. Dzięki temu wszyscy pacjenci kliniki OrtoGo mogą cieszyć się z najlepszej dostępnej opieki medycznej.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520