Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Prywatny gabinet ortopedyczny

Prywatny gabinet ortopedyczny OrtoGo to miejsce, w którym otrzymasz potrzebną pomoc. Zajmujemy się nie tylko wadami wrodzonymi, czy nieprawidłowościami postawy, ale również leczeniem wszelkiego rodzaju urazów oraz złamań kości. Możesz bez obawy powierzyć się w nasze ręce, ponieważ bardzo dbamy o jakość świadczonych usług. Zapoznaj się z ofertą kliniki na stronie https://ortogo.pl/.
Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, używamy najwyższej jakości sprzętu oraz staramy się nieustannie podążać za nowoczesnymi technikami oraz nowinkami w świecie medycyny. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, umów się na poradę telefoniczną. Możesz na niej otrzymać e-receptę oraz elektroniczne zwolnienie lekarskie. Bezpieczeństwo, dobro oraz zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Już od dwudziestu pięciu lat zajmujemy się ortopedią.
Kliniki medyczne OrtoGo znajdują się w Warszawie oraz w Płocku. Sprawność fizyczna i ruchowa powinna być dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku pacjenta. Zadbaj o siebie już dziś i ciesz się zdrowiem na bardzo długie lata.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520