Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Łokieć golfisty

Łokieć golfisty, czyli zapalenie nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej to schorzenie dotykające osoby wykonujące wielokrotnie bardzo powtarzalne ruchy. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, cierpią z jego powodu osoby uprawiające aktywność ruchową, taką jak golf na poziomie zaawansowanym.
Poza nimi, łokieć golfisty Warszawa może być diagnozowany na przykład u pracowników biurowych i administracyjnych. Łokieć golfisty manifestuje się narastającymi dolegliwościami bólowymi pojawiającymi się zarówno w czasie ruchu, jak i podczas spoczynku. Poza nimi może występować również tkliwość łokcia, słabość lub sztywność nadgarstka i palców lub mrowienie i drętwienie przedramienia.
Leczenie schorzenia polega na tymczasowym zaprzestaniu aktywności, które sprzyjają pojawianiu się dyskomfortu i bólu, odciążenie łokcia poprzez stosowanie stabilizatora lub okładów z lodu. W przypadku utrzymywania się uciążliwych dolegliwości wymagana jest konsultacja lekarska obejmująca wywiad medyczny, badanie fizykalne oraz zlecenie i analizę dalszych badań diagnostycznych.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520