Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Leczenie kolan

W przypadku problemów ze stawami często kluczowe jest to, aby zgłosić się do lekarza jak najszybciej to możliwe. Dotyczy to przede wszystkim kolan lub stawów biodrowych, które są potrzebne do swobodnego chodzenia.
Gdy kogoś interesuje leczenie kolan Warszawa Praga, to może zaciekawić go oferta kliniki OrtoGo. Jest to prywatny ośrodek, który specjalizuje się w ortopedii. Swoje usługi zapewnia osobom z Warszawy i Płocka.
Od początku działania na polskim rynku medycznym OrtoGo stawiało na innowacyjne terapie i rozwiązania. W ten sposób oferta tej kliniki pozytywnie wyróżnia się na tle podobnych placówek, których nie brakuje w kraju. W OrtoGo pracują także lekarze z innymi specjalizacjami, jednakże ortopedia zawsze gra tam główną rolę. Dlatego też jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które zmagają się z różnego rodzaju chorobami stawów lub ścięgien. Leczenie kolan w OrtoGo jest nadzorowane przez najlepszych ortopedów, a ceny za wykonane zabiegi są rozsądne. Dlatego też klinika ta stanowi doskonały wybór dla wielu pacjentów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520