Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Kontuzje ścięgien

Przy codziennym poruszaniu nic nie jest tak ważne, jak dobra kondycja stawów i ścięgien. Dlatego też kontuzje ścięgien Warszawa zawsze należy traktować poważnie i leczyć u najlepszych specjalistów w okolicy.
Dla każdego kto mieszka w Warszawie lub w Płocku na pewno warto polecić usługi centrum medycznego OrtoGo. Jest to placówka, która oferuje świetną opiekę medyczną dla każdego. Pracują tam różni lekarze specjaliści, jednakże od początku to ortopedia była najważniejsza. Dlatego też OrtoGo jest powszechnie uznawana za klinikę ortopedyczną w której najlepiej leczyć wszelkiego rodzaju schorzenia i kontuzje ścięgien, stawów i kości.
Wysoki standard świadczonych tam usług zapewniają lekarze ortopedzi, którzy sprawiają, że w ofercie OrtoGo wciąż pojawiają się nowoczesne zabiegi lecznicze. Właśnie dlatego w tej klinice powinien się leczyć każdy, kto zmaga się z dolegliwościami ortopedycznymi. Tam na pewno otrzyma najlepszą opiekę i jednocześnie nie wyda na nią dużych kwot pieniędzy. OrtoGo to świetna klinika dla każdego.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520


Podobne firmy

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie wykonuje testy w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Zakład jest wpisany na oficjalną listę laboratoriów COVID sporządzaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz współpracuje z Ins...