Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Kolano skoczka

Ortopedia to specjalizacja, która obejmuje wiele schorzeń i dolegliwości. Wśród nich jest kolano skoczka Warszawa, czyli zwyrodnienie rzepki kolanowej. Leczenie tej choroby może być trudne, dlatego też warto zgłosić się do jak najlepszego specjalisty.
Jeżeli ktoś mieszka w Płocku lub w Warszawie to najlepszą kliniką ortopedyczną dla niego na pewno jest OrtoGo. W OrtoGo każdy ma dostęp do doświadczonych lekarzy z pasją. Wielu z nich specjalizuje się właśnie w ortopedii, dlatego też dziedzina ta gra ogromną rolę w codziennej pracy tej kliniki. Poza zabiegami ortopedycznymi są tam jednak wykonywane inne terapie, a także testy diagnostyczne. W OrtoGo każdy ma bowiem możliwość konsultacji także z lekarzem kardiologiem i innymi specjalistami.
Klinika ta stawia na jakość, dlatego pacjent może liczyć na kompleksową opiekę, którą zapewniają prawdziwi profesjonaliści medyczni. Ich ciężka praca sprawia, że nawet bardzo skomplikowane kontuzje i dolegliwości mogą zostać wyleczone. OrtoGo to jedna z najlepszych klinik ortopedycznych w kraju.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520