Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to sprawdzona klinika od lat działająca na rynku. Centrum medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent dostanie odpowiednią pomoc oraz leczenie. Jest to prywatna klinika ortopedyczna z naprawdę dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do konsumenta. Zdrowie masz tylko jedno, dlatego zaufaj specjalistom.

Chirurg ortopeda

Lekarz typu chirurg ortopeda Warszawa to osoba, którą należy odwiedzić tylko w przypadku naprawdę poważnych kontuzji. Jednakże gdy konieczna jest pomoc takiego specjalisty to warto trafić do najlepszego z nich.
Najlepszych lekarzy ortopedów skupia OrtoGo, czyli centrum medyczne w Płocku i w Warszawie. W klinice tej można otrzymać najlepszą opiekę ortopedyczną, dzięki której wiele osób z trudnymi kontuzjami i innymi dolegliwościami odzyskało pełną sprawność ruchową. Na dodatek w OrtoGo można skorzystać także z pomocy innych lekarzy specjalistów, którzy z chęcią podejmują się nawet bardzo wymagających przypadków.
Klinika OrtoGo jest prywatna, zatem jej usługi są odpłatne. Jednakże ceny są w pełni adekwatne do jakości świadczonej tam opieki medycznej. Jeżeli zatem ktoś zmaga się z poważnymi dolegliwościami natury ortopedycznej to z całą pewnością powinien zapisać się na wizytę w klinice OrtoGo. Terminy są zawsze wolne dla pacjentów, którzy wymagają pilnej konsultacji lekarskiej, a obsługa bardzo przyjemna i pomocna.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520