Katalog firm

Kategorie


Spektrum

Oferujemy Państwu eleganckie okna PCV w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze okna są wykonane wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów, w dbałości nawet o najmniejsze detale. W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo również prestiżowe okna drewniane oraz nowość na rynku, czyli okna drewniano-aluminiowe.

Okna z PCV

Strona internetowa spektrumokna.pl to narzędzie, które pozwala na zamówienie usług specjalistów pracujących w firmie Spektrum. Wykwalifikowani fachowcy podejmą się prac z zakresu stolarki segmentu Premium. Do listy zadań, których wykonanie oferuje przedsiębiorstwo należy montaż drzwi, okien, drzwi garażowych oraz budowanie płyt tarasów.
Na szczególną uwagę zasługuje usługa montażu okien PCV. Materiały zastosowane w ramach okiennych tego typu stanowią szczyt możliwości technologicznych obecnego przemysłu. Lekkie, przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu w mieszkaniu okien PCV systemy ogrzewania wnętrz będą pracowały o wiele wydajniej. Nie bez znaczenia są też walory estetyczne. Matowe, czyste kolory, które posiadają okna PCV Białystok pasują do każdego wystroju wnętrza i przywodzą na myśl czystość, którą chce osiągnąć każda gospodyni domowa.
Serwis spektrumokna.pl umożliwia ponadto zmówienie serwisanta, który bez wahania podejmie się napraw związanych ze stolarką segmentu premium.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

Firma ARM z Elbląga prowadzi sprzedaż wszelkiego rodzaju stolarki budowlanej takiej jak drzwi czy okna. Decydując się na wybór naszej firmy, możemy również zaproponować profesjonalny montaż wyżej prze...

Koczwara

Firma Koczwara Stolarka Aluminiowa zajmuje się produkcją oraz montażem stolarki aluminiowej. Siedziba firmy znajduje się w Jastkowicach niedaleko Stalowej Woli. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje n...