Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Weselne trendy mówią jasno- wesele w stylu staropolskim jest dzisiaj coraz bardziej popularne. Potrawy niczym z trylogii Sienkiewicza, piękny wystrój tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki czemu ślub będzie niezapomniany. Tylko gdzie znaleźć taką salę weselną w stylu staropolskim? Oczywiście w Siedlisku Folkloru "Marzanna"!

Nocleg

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zatrzymać się na komfortowy wypoczynek? Zapraszamy do Siedliska Folkloru Marzanna. Wbrew nazwie, to dosyć nowoczesny obiekt, który łączy w sobie tradycję ze wszystkimi współczesnymi wymogami luksusu. W hotelu znajdują się trzy wysokiej klasy apartamenty i funkcjonalna sala konferencyjna na dwieście osób.
Wyposażenie pokoi jest starannie przygotowane w taki sposób, aby żadnemu turyście niczego nie brakowało. Oczywiście w obiekcie działa restauracja, często wykorzystywana jako miejsce do organizowania imprez. Młode Pary chętnie wybierają na wesele ten hotel Lublin jest dużym miastem i wiąże się z hałasem i spalinami, co jest kolejnym powodem, by przyjechać do o wiele spokojniejszej Niedrzwicy Kościelnej.
Tym bardziej, że odbywają się tutaj ciekawe, folklorystyczne wydarzenia kulturalne, a w pobliżu znajdują się stawy uwielbiane przez wędkarzy. Każdego turystę ucieszą również atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynkowej Siedliska Folkloru!

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20