Katalog firm

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to wyjątkowe miejsce w Gliwicach. Nowoczesny i komfortowy obiekt został otwarty w 2008 roku. Powstał z myślą o klientach, którzy szukają wygodnego lokum z daleka od zgiełku miasta i w przystępnej cenie. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, salon fryzjerski i kosmetyczny. Do dyspozycji gości dostępny jest również parking, winda oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Nocleg

Gliwice to jedno z najpopularniejszych śląskich miast - zarówno wśród turystów indywidualnych, jak i wśród klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Jako takie, dysponują one atrakcyjną bazą noclegową. Hotel Łabędy to obiekt przystosowany do przyjmowania gości zarówno pojedynczo, jak i w dużych grupach, niezależnie od długości pobytu.
W obiekcie znajdują się pokoje o zróżnicowanym standardzie, idealne zarówno dla osób, poszukujących wypoczynku budżetowego oraz ekonomicznego, jak i tych, ceniących sobie komfort na najwyższym poziomie. Zaletą Hotelu jest również jego położenie. Zlokalizowany jest on w zacisznej okolicy, która jednocześnie zapewnia dobre połączenie z najważniejszymi turystycznie oraz biznesowo punktami Gliwic.
Każdy pobyt można tu urozmaicić poprzez wizytę w znakomitej hotelowej restauracji, która zawsze serwuje dania pyszne oraz świeże. Lokal ten w połączeniu z salami konferencyjnymi sprawia, że noclegi Gliwice to również świetny pomysł na zorganizowanie prywatnej bądź firmowej imprezy.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Weselne trendy mówią jasno- wesele w stylu staropolskim jest dzisiaj coraz bardziej popularne. Potrawy niczym z trylogii Sienkiewicza, piękny wystrój tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki czemu ślub bę...