Katalog firm

Kategorie


Muzzy

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją piżam, jakie oferuje nasza firma Muzzy. Jesteśmy producentem wspomnianych produktów i szukamy dystrybutorów na terenie całego kraju. Istnieje możliwość detalicznego zakupu piżam bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Piżamy damskie

Jakość to jedna z tych wartości, które cenimy sobie najbardziej. Sklep z modną bielizną nocną dla kobiet i mężczyzn Muzzy dba o komfort snu wszystkich swoich klientów, oferując piżamy i koszule nocne wykonane z materiałów najlepszej jakości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Pań, jak i do Panów.
Przygotowujemy urozmaicone kolekcje, aby każdy znalazł odzież nocną odpowiadającą jego potrzebom. Modne piżamy damskie w naszym sklepie występują w wielu wariantach. Można znaleźć komplety z rybaczkami, jak i krótkimi szortami. Posiadamy również duży wybór koszul nocnych, które cieszą się uznaniem naszych klientek. Specjalnie dla młodych mam przygotowaliśmy też wiele modeli koszul do karmienia.
Bawełna najlepszej jakości, z jakiej wykonane są oferowane przez nas produkty, zapewni komfort snu, a także trwałość koloru nawet po wielokrotnym praniu. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas produkty sprawdzą się znakomicie. Piżamy damskie z naszego sklepu są zarówno eleganckie, jak i wygodne. To doskonały wybór dla każdej kobiety!

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.:


Podobne firmy

M-Max

Szukasz komfortowej piżamy, która zapewni Ci spokojny sen? Odwiedź sklep patronacki firmy M-Max, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oferta obejmuje damskie i męskie piżamy, ale nie tylko. Składają...