Katalog firm

Kategorie


Muzzy

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją piżam, jakie oferuje nasza firma Muzzy. Jesteśmy producentem wspomnianych produktów i szukamy dystrybutorów na terenie całego kraju. Istnieje możliwość detalicznego zakupu piżam bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Męskie piżamy

Sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka. Pozwala odpocząć i zregenerować siły po ciężkim dniu w pracy lub domu. Pomaga także prawidłowo rozwijać się dzieciom. Aby nic nie zakłócało spokojnego snu Twojej rodziny warto wybrać dla niej wygodne piżamy, które zagwarantują komfort w łóżku.
Rodzinna firma Muzzy w trosce o sen dzieci i dorosłych produkuje piżamy z wysokogatunkowej bawełny, która jest miła w dotyku i bardzo wytrzymała. Zapobiega również poceniu, więc po całej nocy czujemy się świeżo. W ofercie sklepu znajdują się nowoczesne piżamy męskie. Jest to komplet składający się z bluzki i spodni w dwóch uwielbianych przez mężczyzn długościach. Dla kobiet firma Muzzy proponuje kobiece piżamy damskie, w skład których wchodzi bluzka z krótkim lub długim rękawem oraz szorty, rybaczki lub spodnie z długimi nogawkami.
Dostępne są również koszule nocne, tuniki o powiększonym rozmiarze oraz koszule do karmienia dla mam. Dla dzieci są kolorowe piżamki z ciekawym nadrukiem. Zapoznaj się z pełną ofertą.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.:


Podobne firmy

M-Max

Szukasz komfortowej piżamy, która zapewni Ci spokojny sen? Odwiedź sklep patronacki firmy M-Max, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oferta obejmuje damskie i męskie piżamy, ale nie tylko. Składają...