Katalog firm

M-System

M-system oferuje Wam kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz montażu systemów alarmowych. Z nami możecie być pewni, że nikt nie okradnie Waszych domów oraz firm. Montując nasze bardzo czujne i nowoczesne systemy alarmowe, będziecie pewni bezpieczeństwa Waszych bliskich. Nasi fachowcy odpowiedzą na każde Wasze pytania w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Telewizja przemysłowa

Zakłady przemysłowe od zawsze były celem różnych rabunków. Często znajduje się w nich specjalistyczny sprzęt, drogie surowce lub po prostu pieniądze, które stanowią kuszący łup dla każdego złodzieja. Dlatego włamanie jest najgorszym koszmarem każdego przedsiębiorcy. W trosce o ich komfort strona internetowa msystem.pl oferuje możliwość zamówienia usługi montażu monitoringu.
Telewizja przemysłowa Warszawa jest sprawdzonym i uznanym rozwiązaniem, które uchroniło przed rabunkiem tysiące zakładów przemysłowych. Możliwość podglądu obrazu kamer z dowolnego miejsca na świecie pozwala zatroskanym właścicielom firm na ciągły dozór nad nieruchomościami. Nawet wtedy, gdy przebywają we własnym domu lub wyjeżdżają na delegacje. Co więcej telewizja przemysłowa posiada system stałego zapisywania i magazynowania nagranych obrazów.
Jeśli więc złodzieje w jakiś sposób prześlizgną się przez sieć zabezpieczeń i dokonają rabunku, nagrania pomogą policji w ich identyfikacji, schwytaniu i odzyskaniu skradzionych dóbr.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399