Katalog firm

Medibut

Medibut, to firma, która specjalizuje się w produkcji obuwia medycznego. Oferowane obuwie spełnia wszelkie normy. Nawiążemy stałą współpracę z dystrybutorami naszych produktów. Więcej informacji na temat naszych produktów można znaleźć w naszym katalogu.

Medyczne obuwie

Pracujesz w szpitalu, przychodni, aptece lub w gastronomii? Twoim obowiązkowym elementem stroju służbowego jest specjalistyczne obuwie? Nie wahaj się i uzupełnij swoją garderobę w obuwie medyczne i zawodowe wysokiej jakości wyprodukowane przez Zakład Produkcyjny Medibut.
Szeroki asortyment obejmuje damskie i męskie klapki, drewniaki, sandały oraz obuwie operacyjne. Produkty dostępne są w popularnym białym kolorze, ale istnieje możliwość zakupu również obuwia w odcieniach zieleni, czerni, brązu lub granatu. W zależności od modelu obuwie wyposażone jest w spody antypoślizgowe i antystatyczne, profil ortopedyczny, wyściółkę i cholewkę skórzaną, wkładki korkowo-gumowe lub wyściółkę z włókniny impregnowanej .
Wszystkie buty spełniają niezbędne wymagania w zakładzie pracy i zapewniają wygodę i komfort stóp podczas ich użytkowania. Firma Medibut dba o prawidłowy rozwój stóp najmłodszych i oferuje sandałki i drewniaki na spodach antypoślizgowych i z pełnym profilem ortopedycznym. Zadbaj o swoje stopy i wybierz mądrze.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99