Katalog firm

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, które będą doskonale dopasowane do każdego pokoju, to z pewnością nie będą to meble gotowe. Firma MS Meble oferuje wysokiej jakości meble na zamówienie klientów, które z pewnością będą odpowiadały aktualnemu wystrojowi Państwa domu czy mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Meble kuchenne

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem nowego wyposażenia do swojej kuchni, a konkretnie interesuje cię zakup produktów takich jak meble kuchenne na wymiar Olsztyn proponuje nowoczesny wystrój. W swojej ofercie posiadamy dodatkowo szafy, biurka, regały, komody czy też ławy i garderoby, jak również wiele innych.
W zakres naszych usług wchodzi dokładny pomiar i tworzenie indywidualnych projektów dla klientów, dobór odpowiednich materiałów. Zapewniamy fachowe doradztwo, transport mebli jak i ich montaż. Na naszej stronie internetowej znaleźć można propozycje mebli do kuchni, w różnym stylu, np. klasycznym oraz nowoczesnym. Wszystkich zainteresowanych propozycjami i ofertą zapraszamy do naszego firmowego sklepu w którym osobiście rozmawiamy z klientami, jak również dowiesz się u nas wszystkiego na temat kuchennych mebli.
Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje na temat naszej firmy, a także kontakt telefoniczny. Odpowiadamy naszym klientom na ważne pytania i zawsze staramy się pomóc.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Wydawać by się mogło, że era mebli z duszą przeminęła dziesiątki lat temu i pozostaje nam korzystać już tylko z tych, wyprodukowanych taśmowo. Dzięki takim ludziom, jak Andrzej Brzeziński, spotkać moż...