Katalog firm

Mal-Wod

Zapraszamy na stronę www firmy Mal-Wod. Jako dystrybutor profesjonalnych systemów do przeglądu kanalizacji polecamy między innymi wysokiej jakości kamery i wózki samojezdne. Przeprowadzamy monitoring sieci kanalizacyjnej, a poza tym naprawiamy sprzęt, sprzedajemy części wymienne i prowadzimy szkolenia z obsługi pojazdów specjalistycznych.

Dysza do czyszczenia kanalizacji

Mal-Wod to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje usługi oraz produkty dla przedsiębiorstw komunalnych oraz wodociągowo-kanalizacyjnych. Do głównych obszarów naszej działalności zalicza się sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń, wykonujemy także naprawy układów elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych samochodów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych.
Mamy dobre opinie wśród klientów, ciężko pracujemy na uznanie. Posiadamy ogromną wiedzę, jesteśmy też wyłącznym dystrybutorem producenta systemów do inspekcji kanalizacji - KUMMERT. Sprzedajemy ponadto takie części i akcesoria jak korki pneumatyczne, dysza do czyszczenia kanalizacji, węże wysokociśnieniowe i wiele innych. W swojej pracy stawiamy na proste rozwiązania, znamy się na swojej pracy, dlatego potrafimy profesjonalnie doradzić klientom.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną firmową, gdzie można znaleźć więcej szczegółowych informacji na nasz temat.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej producenta saun i łaźni parowych- firmy Saunaland. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Zbudujemy dla Państwa sa...