Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Sala weselna

Na sali weselnej Malaga można zorganizować od podstaw udaną imprezę weselną. Ta urokliwa sala weselna Łódź znajduje się zaledwie 10 km od Łodzi i jest położona w cichej i zielonej okolicy. Na stronie malagasala.pl w zakładce Wesela umieszczone wszystkie najważniejsze informacje dla par młodych marzących o zorganizowaniu swojego wesela w sali Malaga.
Przyjęcie można zorganizować w sali bankietowej, która pomieści od 30 do 160 gości, a także w plenerze lub w specjalnym namiocie. Sala weselna Malaga oferuje również komfortowe noclegi dla gości weselnych, co znacznie ułatwia organizację wesela. W pakiecie usług znajduje się także kompleksowa oferta cateringowa, a przykładowe menu dla różnego rodzaju opcji opublikowano na stronie malagasala.pl.
Korzystając z oferty sali weselnej Malaga, nie trzeba się również martwić o dekoracje, czy dodatkowe atrakcje weselne, ponieważ wszystkie te usługi można zorganizować w ramach wynajmu sali. Osoby zainteresowane wynajmem sali weselnej Malaga znajdą na stronie malagasala.pl wszystkie potrzebne informacje, a w razie dodatkowych pytań warto skontaktować się telefoniczne z przedstawicielami firmy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...