Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Noclegi pracownicze

Wybierając kwatery dla pracowników, warto pomyśleć o dogodnej lokalizacji, a także odpowiednim standardzie wyposażenia. Wypoczęci i zadowoleni pracownicy to podstawa jakości wykonywanej przez nich pracy.
Poszukując noclegów na terenie Łodzi, z pewnością warto zainteresować się ofertą hotelu Malaga, który oferuje noclegi pracownicze Łódź dla grupy nawet 36 osób. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, lokatorzy mają także dostęp do bezpłatnego internetu na terenie obiektu. Wnętrze pokoju jest zadbane, materace wygodne, dzięki czemu pracownicy mają szansę odpocząć i zregenerować siły.
Teren hotelu charakteryzuje się obecnością zieleni, ulokowany jest w zacisznym miejscu, które zapewniają możliwość wyciszenia się i ucieczki od miejskiego zgiełku. Wszyscy mieszkańcy hotelu mają możliwość korzystania z ogólnodostępnej kuchni, dzięki czemu nie będzie kłopotu z samodzielnym przygotowaniem sobie posiłku. Lokując pracowników w tym hotelu z pewnością można liczyć na zadowolenie z jakości obsługi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...