Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Noclegi

Gdzie najlepiej opłaca się zorganizować wesele, wydarzenie okolicznościowe czy spotkanie biznesowe w okolicach Łodzi? Przede wszystkim Malaga, zalicza się do obiektów które oferują pełne wsparcie w tym zakresie, zwłaszcza gdy chodzi nie tylko o salę czy catering ale również co oczywiste noclegi, z których propozycją zapoznasz się na naszej stronie http://www.malagasala.pl/noclegi/.
Oczywiście dysponujemy odpowiednim zapleczem, infrastrukturą oraz co najważniejsze stawiamy na najwyższy standard oferowanych przez nas usług, przez co zawsze wybierając nasze noclegi w Łodzi, mogą być państwo pewni iż spełnią wszystkie państwa oczekiwania.
Zadbaliśmy o to aby wspomniane noclegi w Łodzi pozwoliły wszystkim gościom na wypoczynek, dodatkowo skorzystanie z prestiżowych warunków czy potrzebnego w takim miejscu wyposażenia. Z tego też powodu obiekt jakim jest Malaga, gwarantuje nie tylko najlepsze miejsce do przygotowania wesela lub spotkania biznesowego, ale również umożliwia wszystkim gościom skorzystanie z bazy noclegowej, a więc hotelu w jakim pobyt to sama wręcz przyjemność.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...