Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Konferencje

Szukasz miejsca w Łodzi, gdzie przeprowadzenie konferencji będzie miało nie tylko sens, lecz jednocześnie pozwoli ci na podkreślenie rangi danego wydarzenia lub okoliczności, względnie jakiegokolwiek innego spotkania typowo biznesowego? Malaga to coś więcej niż tylko sale konferencyjne w Łodzi, to przede wszystkim catering, miejsca noclegowe oraz możliwość spełnienia państwa wszystkich oczekiwań i wymogów w tym aspekcie.
Oczywiście nasze sale konferencyjne w Łodzi zawsze są wyposażone zgodnie z przeznaczeniem, dodatkowo gwarantujemy kompleksowe wsparcie w kontekście obsługi ważnych wydarzeń czy spotkań. Z tego też powodu nasze sale konferencyjne Łódź nie tylko idealnie sprawdzą się w kontekście roli którą de facto mają one pełnić, lecz są optymalnym rozwiązaniem dla każdego kto takiej poszukuje lub zamierza wynająć.
Na pewno Malaga to nie tylko alternatywa, lecz rozwiązanie oraz opcja w aspekcie znalezienia odpowiedniego miejsca i lokalizacji, za którego wykorzystaniem przemawiać wiele argumentów czy też zalet.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...