Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Imprezy firmowe

Malaga bardzo chętnie urządza najróżniejsze imprezy dla mieszkańców Łodzi oraz okolic. Nasz klub znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Imprezy firmowe Łódź w naszym klubie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Współpracowaliśmy już z wieloma firmami - małymi, średnimi i większymi, które są zadowolone z naszych usług.
Wy również możecie się o tym przekonać. Urządzimy dla Was wesołe, huczne i fajne imprezy integracyjne, na których będą mogli odetchnąć Wasi pracownicy. Zaplanujemy dla Was również lunche biznesowe, na które będziecie mogli zaprosić swoich kontrahentów. Zadbamy o to, aby zachwycić ich wysoką jakością obsługi oraz niesamowitymi daniami, które wyczarują dla nich nasi kucharze.
Na Wasze zlecenie zapewnimy Wam również konferansjera, hostessy oraz inne atrakcje, w tym dmuchańce, iluzjonistę, pokazy sztucznych ogni karaoke. Jesteśmy w stanie spełnić każde Wasze życzenie, aby jak najlepiej uatrakcyjnić całe wydarzenie. Country Club Malaga zaprasza do podjęcia współpracy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...