Katalog firm

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz miejsca noclegowe dla 36 osób. Zapewniamy catering. Obiekt Malaga zlokalizowany jest 10 km od centrum Łodzi.

Catering

Firma Malaga od wielu lat piastuje stanowisko lidera wśród firm z województwa łódzkiego skoncentrowanych na branży eventowej. Usługi firmy koncentrują się na zapewnieniu swoim klientom kompleksowej obsługi z zakresu wynajmu sal balowych, poświęconych zarówno do wydarzeń okolicznościowych, pokroju wesel, chrzcin lub komunii jak i imprez firmowych czy konferencji.
Malaga zapewnia pomoc zarówno w zorganizowaniu imprezy jak i zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia i nagłośnienia czy zorganizowaniu cateringu, który przygotowywany jest przez wykwalifikowaną kadrę szefów kuchni, którzy do swojej dyspozycji mają najwyższej klasy sprzęt oraz najlepszej jakości produkty. Usługi cateringowe firmy Malaga dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, które dostosowywane są pod charakter każdego wydarzenia w całym województwie łódzkim.
Oprócz standardowego cateringu okolicznościowego, firma zapewnia swoje usługi również instytucjom, które świadczone są w wybranej przez klienta instytucji. Przygotowywane potrawy są dostosowywane do potrzeb każdego uczestnika, szczególnie gdy usługę świadczy się dla szkoły lub przedszkola, gdzie zdrowe oraz zbilansowane posiłki są kluczowe.
Doświadczenie firmy oraz dostęp do bogatego zaplecza sprzętowego, zapewniają catering Łódź dla wydarzeń, które mogą zrzeszać nawet 500 osób.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góra...

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...