Katalog firm

Luxury Carpets

W ofercie naszej firmy znajdziesz najlepszej jakości wykładziny oraz dywany. Luxury Carpets może zaoferować Tobie więcej niż inni. Jeśli chcesz urządzić swoje mieszkanie czy pomieszczenie komercyjne, to chętnie Tobie w tym pomożemy. Dzięki naszym modnym dywanom każde wnętrze nabierze odpowiedniego charakteru.

Wykładziny dla architektów wnętrz

Nasza firma to innowacja w branży. Istniejemy na rynku od stosunkowo niedawna i udało nam się stworzyć niesamowite miejsce, w którym pracują zarówno ludzie z tradycjami, jak i pełne pasji młode osoby. Właśnie dzięki temu nasza oferta jest naprawdę wyjątkowa i cały czas zyskujemy nowych klientów, którzy są zadowoleni nie tylko z jakości oferowanych przez nas produktów, ale również z profesjonalnej obsługi.
W naszej ofercie można znaleźć najlepsze wykładziny dla architektów wnętrz Łódź, które są zgodne z najnowszymi trendami modowymi. Jeśli nie wierzysz, to koniecznie odwiedź prowadzoną przez nas witrynę internetową i sam się przekonaj jakie wykładziny posiadamy w swojej ofercie.
Jesteśmy firmą, która chętnie nawiąże stałą współpracę z architektami wnętrz. Wiemy, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszego klienta. Wystarczy więc nawiązać z nami kontakt , żeby zacząć z nami współpracować. Zachęcamy do kontaktu mailowego i osobistego, żeby lepiej nas poznać i dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle g...

Design Carpet

Masz nie lada dylemat, dotyczący znalezienia i zakupu odpowiedniego dywanu? Nasz sklep postara się wesprzeć ciebie w podjęciu jak najbardziej korzystnej decyzji, jednocześnie zaprezentuje ci szereg dy...