Katalog firm

Luxury Carpets

W ofercie naszej firmy znajdziesz najlepszej jakości wykładziny oraz dywany. Luxury Carpets może zaoferować Tobie więcej niż inni. Jeśli chcesz urządzić swoje mieszkanie czy pomieszczenie komercyjne, to chętnie Tobie w tym pomożemy. Dzięki naszym modnym dywanom każde wnętrze nabierze odpowiedniego charakteru.

Modne dywany

Urządzając własne mieszkanie, pragniemy, aby było ono bardzo piękne. Poza nowoczesnymi lub klasycznymi meblami, musimy kupić również eleganckie, modne dywany Łódź i wykładziny. Takie właśnie produkty oferuje sklep Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi. Są one szyte ręcznie i dostępne na zamówienie w różnym rozmiarze.
Luxury Carpets to młoda, prężnie rozwijającą się firma, w której pracują ludzie z doświadczeniem. Dlatego każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo w wyborze dywanów o jakże stylowych nazwach, chociażby Casablanca czy Patagonia. Modne i wyjątkowe pokrycia podłogowe od znanych producentów (w klasie premium) nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla luksusowych wnętrz (typu loft). Także właściciele mniejszych, jednorodzinnych domów, znajdą modne dywany pasujące do wielu powierzchni.
Jeżeli chodzi o ich wykonanie, to wszystkie uszyte są z porządnej jakości przędz, za pomocą tradycyjnych technik i krosien. Stąd zaskakują swoim niezwykłym i oryginalnym wyglądem. Wełniane, aksamitne, miękkie, gęste, z dodatkiem jedwabiu oraz bambusu. I co ważne - trwałe i wysokogatunkowe (do produkcji niektórych zastosowano grubą wełnę z nowozelandzkich owiec). I do tego wchłaniające wilgoć (mające właściwości higroskopijne). Aby ja zamówić, wystarczy wejść na stronę sklepu: luxurycarpets.pl. Tam każdy znajdzie szeroką ofertę dywanów i dowie się, że może wybrać opcję pozwalającą na zakup produktu według własnego pomysłu (mowa o sposobie wykończenia i kolorystyce). Co ciekawe, w zakładce Pielęgnacja prezentowane są najważniejsze zasady dotyczące dbania o wykładziny syntetyczne i naturalne, modne dywany.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

Floor Planet

Co uwzględnić przy wyborze wykładziny lub dywanu do naszego biura? Oczywiście bardzo wiele kwestii i zagadnień, bezpośrednio związanych z jej ewentualną eksploatacją, tym samym skorzystać z naszej ofe...

Design Carpet

Masz nie lada dylemat, dotyczący znalezienia i zakupu odpowiedniego dywanu? Nasz sklep postara się wesprzeć ciebie w podjęciu jak najbardziej korzystnej decyzji, jednocześnie zaprezentuje ci szereg dy...