Katalog firm

La Toya

Znajdująca się w Rzgowie La Toya prowadzi sprzedaż hurtową odzieży damskiej. Ofertę kieruje do sklepów detalicznych i butików. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży proponuje szeroki wybór modnych ubrań atrakcyjnych cenach. Katalog produktów obejmuje odzież dzienną, wizytową, do pracy i nie tylko.

Moda damska plus size

Jednym z najczęstszych powodów dla których kobiety unikają kupowania nowych ubrań jest brak dostępu do większych rozmiarów. Powoduje to, że zakupy stają się bardzo niekomfortowym przeżyciem. Dlatego też La Toya to producent odzież damska duże rozmiary producent, który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród swoich licznych klientek.
Zajmuje się produkcją różnego rodzaju ubrań damskich, począwszy od płaszczy, a skończywszy na kurtkach i bluzkach. La Toya jest dzięki temu znane ze swojej bogatej oferty, gdzie nie brakuje klasycznych fasonów, ale i stylowych nowości. Jako że producent ten ma ponad dwie dekady pracy na rynku polskim, wie że konieczne jest dostosowywanie się do panujących trendów. Dzięki temu bez względu na czasy, klientki marki La Toya zawsze znajdowały w ofercie tej firmy coś dla siebie.
Dodatkowym plusem na pewno były ceny za ubrania, które od lat pozostają na swoim przystępnym poziomie. La Toya to zatem producent odzieży damskiej w dużych rozmiarach, którego warto polecić każdej kobiecie.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

W salonie sukien ślubnych Dorin w Łodzi każda klientka może liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę. Dostępne tu suknie ślubne wyróżniają się unikalnym wzornictwem i wysoką jakością...