Katalog firm

Koliber

W ofercie firmy znajdą Państwo mrożone wyroby mięsne dla gastronomii. Firma Koliber na rynku istnieje od 1993 roku, co pozwoliło jej zdobyć ogromne doświadczenie w branży. Swoje produkty przygotowuje w oparciu o tradycyjne receptury, jednak w trosce o klienta, nie zapomina by wciąż poszerzać i udoskonalać swoją ofertę.

Kotlety do burgerów

Producent wyrobów mięsnych oraz hamburgerów przeznaczonych dla gastronomi fast food Frima Koliber Sp.J. jest tym czego szukasz. Tradycyjne receptury, które wciąż staramy się udoskonalać są gwarancją smaku i zadowolenia. Hamburgery produkujemy z kilku rodzajów mięs: drobiowe, wieprzowe, wołowe oraz mieszane. Angus burger - to nasz konik. Nowość!!! Kotlety przygtowane ze 100% wołowiny z Angusa. Pyszne i aromatyczne coś dla Naszych klientów.
Szybkość i prostota przygotowywanych potraw to dodatkowy atut dostępnych produktów. Firma Koliber szczególny nacisk kładzie na jakość przygotowywanych przez nas produktów oraz zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego. Produkcja zobowiązuje pracowników do przestrzegania Polityki Jakości Bezpieczeństwa Żywności oraz do ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu poprzez audyty wewnętrzne i przeglądy.
Dbałość o jakość, zdrowie oraz smak potraw są dla nas najważniejsze. Firma Koliber gwarantuje 100% zadowolenia z oferowanych produktów. Przekonaj się sam. Sprawdź nas!!!

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...