Katalog firm

Hotel Kmicic

Zajazd Kmicic, położony niedaleko Lublina zaprasza do siebie gości indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa. Zapraszamy do nas na odpoczynek. Oraz na spędzenie u nas kilku chwil przy smakowitych posiłkach, jakie wydawane są w naszej restauracyjnej kuchni. Zapraszamy do odwiedzenia szanownego Kmicica.

Przyjęcia weselne

Wpisując Państwo w internetową wyszukiwarkę hasło wesela, chcąc znaleźć najlepsze miejsce na weselną zabawę? Proponujemy zatem, by już Państwo nie szukali. Jeśli bowiem zależy Państwu na niezapomnianym weselu, to już Państwo znaleźliście odpowiednie miejsce. Jest nim nasz Hotel Kmicic, który specjalizuje się w organizowaniu wesel innych niż wszystkie. Wesel niezwykle eleganckich, klimatycznych, ale jednocześnie przepełnionych szampańską zabawą.
Zresztą wystarczy, że odwiedzą Państwo naszą stronę internetową http://www.kmicichotel.pl/ i obejrzą zdjęcia naszego hotelu. Jesteśmy pewni, że tyle wystarczy, by po prostu się w nim zakochać! A na żywo wygląda jeszcze lepiej. O to, że przypadnie do gustu również Państwa gościom weselnych, zupełnie się więc nie martwimy. Jednocześnie zapewniamy o naszej profesjonalnej pomocy. Dołożymy wszelkich starań, by wesprzeć Państwa w każdym elemencie organizacji wesela. Wszystko po to, by ten wyjątkowy dzień w Państwa życiu obfitował w same pozytywne wydarzenia.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Marzanna

Weselne trendy mówią jasno- wesele w stylu staropolskim jest dzisiaj coraz bardziej popularne. Potrawy niczym z trylogii Sienkiewicza, piękny wystrój tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki czemu ślub bę...

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to wyjątkowe miejsce w Gliwicach. Nowoczesny i komfortowy obiekt został otwarty w 2008 roku. Powstał z myślą o klientach, którzy szukają wygodnego lokum z daleka od zgiełku miasta i w prz...