Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Firma Karwikol oferuje profesjonalne usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również osób prywatnych, które szukają rzetelnych osób do usługi sprzątania. Więcej informacji można znaleźć na stronie bądź też poprzez kontakt telefoniczny.

Sprzątanie grobów

Każdy z nas z pewnością zmierzył się z utratą kogoś bliskiego. Jest to niezwykle przykry moment w naszym życiu, gdy po danej osobie pozostaje wyłącznie grób o piękne wspomnienia. Grób to jednak takie miejsce, które staramy się pielęgnować najlepiej jak potrafimy ze względu na pamięć o naszych bliskich.
To miejsce spoczynku, spokoju, modlitwy. Jeśli brakuje nam czasu, mieszkamy daleko bądź zależy nam na skorzystaniu z profesjonalnej usługi w zakresie otoczenia grobu najlepszą opieką, to obecnie istnieje możliwość skorzystania z usług wyspecjalizowanych firm. Profesjonalna opieka nad grobami Gliwice to oferta skierowana do każdego, kto chce jak najlepiej zadbać o groby utraconych, bliskich osób. Wskazane miejsce będzie regularnie i należycie pielęgnowane. W zakres takiej usługi wchodzi sprzątanie pomnika, jak i jego okolicy, czyszczenie płyty oraz układanie/wymienianie kwiatów i zniczy.
Za każdym razem, gdy pojawisz się na cmentarzu zastaniesz zadbane miejsce, zatem będziesz mógł oddać się kontemplacji i duchowej rozmowie.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631


Podobne firmy

Clean Service

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Clean Service. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem, a nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi. Proponujemy pranie dywanów i wykładzin, tapicerki samoch...