Katalog firm

JC Design

JC Design to firma z Łodzi, zajmująca się projektowaniem wnętrz. Pracują w niej profesjonaliści i pasjonaci. Ich prace można obejrzeć między innymi na stronie internetowej tej firmy. Cechuje je nowoczesność, prostota, nowoczesność, a zarazem nawiązanie do tradycji i klasyki. Znajomość historii projektowania wnętrz.

Aranżacja wnętrz

JC Design do doświadczony oraz wykwalifikowany architekt wnętrz Łódź. Moja oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz obiektów o charakterze publicznym. Wyróżnia mnie odpowiedzialność, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W moje pracy niezbędna jest również kreatywność oraz wysokie poczucie estetyki. Jestem przekonany, że uda mi się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.
Zawsze liczę się z sugestiami klienta. Dokładam wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie dopasowany do jego potrzeb i wymagań. W skład moich usług wchodzi m.in. rozmieszczenie ścian działowych, projekt sufitów podwieszanych, dobór mebli i elementów wykończenia wnętrz, projekt elewacji budynku, projekt zabudowy kuchennej, a także wiele więcej. Gwarantuje korzystne stawki, a także dogodne warunki współpracy.
Z przyjemnością nawiąże współpracę z klientami z całej Polski. Umożliwiam szybki i bezproblemowy kontakt internetowy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób mieszkających poza województwem łódzkim.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

H3Projekt

H3Projekt zajmuje się profesjonalnym projektowaniem pomieszczeń. Oferujemy usługi od projektu wnętrza aż do jego realizacji. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Zajmujemy się również aranża...