Katalog firm

JC Design

JC Design to firma z Łodzi, zajmująca się projektowaniem wnętrz. Pracują w niej profesjonaliści i pasjonaci. Ich prace można obejrzeć między innymi na stronie internetowej tej firmy. Cechuje je nowoczesność, prostota, nowoczesność, a zarazem nawiązanie do tradycji i klasyki. Znajomość historii projektowania wnętrz.

Aranżacja wnętrz

JC Design do doświadczony oraz wykwalifikowany architekt wnętrz Łódź. Moja oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz obiektów o charakterze publicznym. Wyróżnia mnie odpowiedzialność, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W moje pracy niezbędna jest również kreatywność oraz wysokie poczucie estetyki. Jestem przekonany, że uda mi się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.
Zawsze liczę się z sugestiami klienta. Dokładam wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie dopasowany do jego potrzeb i wymagań. W skład moich usług wchodzi m.in. rozmieszczenie ścian działowych, projekt sufitów podwieszanych, dobór mebli i elementów wykończenia wnętrz, projekt elewacji budynku, projekt zabudowy kuchennej, a także wiele więcej. Gwarantuje korzystne stawki, a także dogodne warunki współpracy.
Z przyjemnością nawiąże współpracę z klientami z całej Polski. Umożliwiam szybki i bezproblemowy kontakt internetowy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób mieszkających poza województwem łódzkim.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

H3Projekt

H3Projekt zajmuje się profesjonalnym projektowaniem pomieszczeń. Oferujemy usługi od projektu wnętrza aż do jego realizacji. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Zajmujemy się również aranża...

Aneta Kaźmierczak

Masz w planach urządzić swoje mieszkanie, dom, miejsce pracy lub jakiekolwiek wnętrze? Przekonaj się zatem jakie możliwości w tym aspekcie daje współpraca z architektem wnętrz, a więc osobą posiadając...