Katalog firm

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości półproduktów. Jeśli chciałbyś skosztować pysznych pierogów z sezonowymi owocami, jakich zimą nie znajdziesz w sklepie, to zapraszamy do zakupu.

Pierogi

Jesteś tak zabiegany, że często nie masz nawet czasu przyrządzić sobie smacznego i pełnowartościowego obiadu? Nie lubisz spędzać zbyt wiele czasu w kuchni? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "tak", nasze pierogi mrożone są właśnie dla Ciebie! Dlaczego? Powodów jest wiele. Wymieńmy trzy najważniejsze.
Po pierwsze, nasze pierogi mrożone produkujemy tradycyjną metodą, dzięki czemu są one nie tylko przepyszne, ale i zdrowe. Jesteśmy spokojni o to, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych podniebień. Po drugie, proponujemy Ci ogromny wybór. Pierogi z mięsem, z kapustą i grzybami, ruskie, z truskawkami, z jagodami, ze szpinakiem... Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na wiek i kulinarne upodobania. I wreszcie po trzecie, ten wspomniany już wcześniej czas. Przygotowanie naszych pierogów mrożonych zajmie Ci tylko krótką chwilę.
Zaoszczędzisz zatem mnóstwo czasu, a przy okazji... nie narobisz sobie bałaganu w kuchni. Czy musimy Cię jeszcze przekonywać? Już dziś wypróbuj nasze pierogi mrożone!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworz...