Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

INTPROJEKT automatyka przemysłowa to innowacyjne rozwiązania technologiczne, które bazują na inteligentnych systemach. Nasze działanie ma na celu zwiększenie efektywności procesów przebiegających w przedsiębiorstwie. Wykonujemy m.in. systemy wizyjne, prefabrykację rozdzielnic, projekty elektryczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę.

Projekt elektryki

Podstawą oferty INTPROJEKT jest automatyka przemysłowa bazująca na inteligentnych systemach. Naszym głównym celem jest usprawnianie procesów przemysłowych i produkcyjnych, a także zwiększanie komfortu i bezpieczeństwa pracy. Dbamy o interesy klienta, więc zawsze proponujemy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania.
Posiadamy nie tylko ekspercką wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas pełna terminowość, rzetelność oraz solidność. Każdy wprowadzony przez nas system jest wielokrotnie testowany przez naszych specjalistów. Nie pozwalamy sobie nawet na najmniejszą pomyłkę. Wykonujemy m.in. pomiary i projekty elektryczne, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, programowanie sterowników PLC, a także wiele więcej.
Nasze projekty elektryczne Łódź spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Tworzone są przez uprawnione i wykwalifikowane osoby. Mamy na koncie już setki zrealizowanych zleceń m.in. dla uczelni wyższych, szpitali, zakładów przemysłowych, czy też obiektów użyteczności publicznej.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

Alma

Firma Alma to znana w Ełku wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu budowlanego. Można tu wypożyczyć zarówno giętarki, cyklinarki, spawarki jak i różnego rodzaju agregaty czy nagrzewnice. Oprócz szerokie...

Alkor Yacht Czarter

Planujesz wakacje? Już teraz zastanawiasz się, gdzie zabrać rodzinę? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Mnóstwo zieleni, przepiękne jeziora, klimatyczne hotele i domki, urokliwe kawiarenki i...