Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze stresem lub cierpi na stany lękowe. Gabinet zaprasza młodzież i dorosłych po poradę, na konsultacje i psychoterapię.

Pomoc psychologiczna młodzieży

Magdalena Gierula jest certyfikowanym pedagogiem i psychoterapeutą, prowadzącym swoje Centrum Psychoterapii Harmonia we Wrocławiu. W tej klinice każdy może zaczerpnąć profesjonalnej pomocy. Najczęściej zgłaszają się do niej pacjenci, którzy nie potrafią prowadzić normalnego życia ze względu na swoje uzależnienia.
Nałogi związane z hazardem, alkoholem czy narkotykami ograniczają ich życie, doprowadzają do utraty pracy, a także nieraz są przyczyną rozpadu całych rodzin. Z każdym uzależnieniem można sobie jednak poradzić i psychoterapeuta Magdalena Gierula jest w stanie to udowodnić. W jej ofercie usług pojawia się m.in. psychoterapia młodzieży Wrocław, terapia dla dorosłych dzieci alkoholików oraz leczenie uzależnień, depresji bądź nerwicy.
Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych technik każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny, a metody leczenia dopasowywane go jego konkretnych problemów i preferencji. Dobrze przeprowadzona psychoterapia odmienia życie. Sprawia, że człowiek zaczyna na nowo się go uczyć.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klie...

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...