Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze stresem lub cierpi na stany lękowe. Gabinet zaprasza młodzież i dorosłych po poradę, na konsultacje i psychoterapię.

Leczenie uzależnień od narkotyków

Narkotyki są zdecydowanie najbardziej wyniszczającą używką na świecie i w krótkim czasie potrafią zniszczyć zdrowie lub nawet życie człowieka. Uzależniony rzadko kiedy zauważa swój problem, a jeśli nawet to skutecznie go ignoruje, więc to na barkach bliskich osób, spoczywa obowiązek skierowania osoby chorej na leczenie.
Narkotyki są substancją zakazaną, jednak problem z uzależnieniem od nich jest powszechny. Państwo nie jest w stanie skutecznie zapobiegać rozpowszechnianiu narkotyków i już coraz młodsze osoby borykają się z problemem uzależnienia od nich. Jest to na tyle ciężka choroba, że uzależniony nie ma praktycznie żadnych szans, aby poradzić sobie z uzależnieniem na własną rękę. Konieczna jest więc pomoc specjalisty - w przypadku szybkiego rozpoznania problemu, jakim jest leczenie uzależnień od narkotyków Wrocław, wystarczy psychoterapia i nie trzeba od razu decydować się na ośrodki zamknięte.
Jeżeli istnieje nawet podejrzenie, że ktoś nam bliski zażywa narkotyki, trzeba jak najszybciej zareagować. Ignorancja w tym temacie, może mieć (i zazwyczaj niestety ma) katastrofalne skutki.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klie...

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...