Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze stresem lub cierpi na stany lękowe. Gabinet zaprasza młodzież i dorosłych po poradę, na konsultacje i psychoterapię.

Leczenie depresji

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób i nieleczona może prowadzić nawet do śmierci. Jednakże ciężko ją właściwie rozpoznać, a w dzisiejszych czasach mianem depresji określa się czasami nad wyraz także inne zaburzenia psychiczne. Depresja może przyjmować różne postaci, w związku z czym są różne metody jej leczenia, nie tylko środki farmakologiczne, chociaż te właściwie przyjmowane na pewno wspomogą walkę z chorobą.
Prawidłowe leczenie depresji Wrocław należy rozpocząć od prawidłowej diagnozy, za którą pójdą odpowiednie kroki, przez które przeprowadzi nas specjalista. Nie należy bagatelizować pierwszych objawów depresji (długo utrzymujący się smutek i brak radości z życia, zaburzenia snu i łaknienia, poczucie braku celu), gdyż nieleczone będą się pogłębiać, a zazwyczaj nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z nimi samemu. Im szybciej skorzystamy z pomocy specjalisty tym bardziej skrócimy czas trwania terapii, a w przypadku poważnej depresji wydłużymy okresy jej reemisji.
Psychoterapia nie jest powodem do wstydu, a taką samą formą leczenia jak w przypadku innych zaburzeń zarówno psychicznych jak i fizycznych.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klie...