Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt zajmuje się profesjonalnym projektowaniem pomieszczeń. Oferujemy usługi od projektu wnętrza aż do jego realizacji. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Zajmujemy się również aranżacją przestrzeni. Tworzymy wnętrza z troską o najmniejsze szczegóły, tak aby klient poczuł się dobrze w nowym wnętrzu.

Dekoracja wnętrz

Jeżeli interesuje Cię dekorator wnętrz Olsztyn, ale nie możesz znaleźć zadowalającej propozycji to znak, że należy postawić na pomoc świadczoną przez h3 projekt. Można powiedzieć, że h3 projekt to działalność, którą należy określić jako pomoc w kompleksowym projektowaniu wnętrz. Co więcej, celem tej działalności jest poprawa i rozszerzenie jakości życia dzięki eksperymentalnemu podejściu do tego, jak obecnie przedstawia się design.
Niewątpliwie trzeba też podkreślić, że każdorazowo czynione są wszelkie starania pozwalające na to, aby projekty odzwierciedlały pojawiające się oczekiwania. Celem są projekty, które mają stanowić odzwierciedlenie oczekiwań, zainteresowań, pasji i marzeń.
Poza tym dobrze jeszcze powiedzieć o zakresie świadczonej pomocy. Pomoc świadczona przez firmę nie ogranicza się do Olsztyna. Można rzec, że mowa na temat oferty, z której mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski.
W razie zainteresowania większą ilością informacji wystarczy zapoznać się ze stroną internetową działalności.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

JC Design

JC Design to firma z Łodzi, zajmująca się projektowaniem wnętrz. Pracują w niej profesjonaliści i pasjonaci. Ich prace można obejrzeć między innymi na stronie internetowej tej firmy. Cechuje je nowocz...