Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt zajmuje się profesjonalnym projektowaniem pomieszczeń. Oferujemy usługi od projektu wnętrza aż do jego realizacji. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Zajmujemy się również aranżacją przestrzeni. Tworzymy wnętrza z troską o najmniejsze szczegóły, tak aby klient poczuł się dobrze w nowym wnętrzu.

Aranżacja wnętrz

Młode talenty nieustannie otwierają swoją działalność, w nadziei na to, że znajdą swoją pozycję na rynku. Jednakże niewiele osób odnosi sukces. Na szczęście dla projektantki wnętrz jaką jest Monika Hajn, H3Projekt zakończył się prawdziwym sukcesem. Dziś może pochwalić się swoim bogatym portfolio, które pokazuje jak olbrzymi talent posiada właścicielka.
Firma h3projekt wykorzystuje oryginalne, ale zaraz praktycznie rozwiązania, podczas projektowania wnętrz dla swoich klientów. Dzięki temu nikt nie musi się obawiać, że korzystając z usług tej firmy, zaproponowane rozwiązania będą zbyt ekscentryczne. Najważniejsze bowiem jest to, aby klient był zadowolony z efektu końcowego. Przed realizacją każdego projektu, każdy klient ma szansę przedstawić zarys swojej wizji, którą projektant wnętrz zamieni w rzeczywistość.
Zatem jeżeli komuś potrzebny jest projektant wnętrz Olsztyn to miasto w którym bez problemu znajdzie się kogoś, kto pomoże. W firmie h3projekt pomoc ta będzie świadczona przez prawdziwych profesjonalistów!

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808