Katalog firm

Esthedent

Esthedent to Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie. Dysponując wieloletnim doświadczeniem i wysokiej klasy sprzętem medycznym, oferuje kompleksowe leczenie dentystyczne i wiele więcej. Oprócz zabiegów z zakresu endodoncji czy chirurgii stomatologicznej, pacjenci mogą tu wykonać zabiegi wchodzące w zakres medycyny estetycznej.

Wyrywanie zębów

Chyba nikt nie lubi wyrywać zębów, co za tym idzie cały zabieg najczęściej kojarzy nam się z ogromnym co do tego bólem, niekiedy także innym dyskomfortem dla którego usuwanie zębów w Warszawie staramy się odłożyć w czasie. Klinika stomatologii estetycznej EstheDent chce nie tylko zmienić nasze dotychczasowe nastawienie, lecz przede wszystkim sprawić iż już nigdy usuwanie zębów w Warszawie nie będzie takim traumatycznym wręcz dla nas przeżyciem.
Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych, sprawdzonych oraz optymalnych rozwiązań zawsze usuwanie zębów Warszawa nie tylko przebiega w bezbolesny sposób lecz zakłada ich wyrwanie w szybki i bezproblemowy sposób. Jednym słowem zastosowanie znieczulenia miejscowego lub całkowitego, doświadczenie oraz profesjonalizm samego dentysty, to tylko niektóre z argumentów a tym samym powodów dla jakich taki zabieg nie mija się z podstawowym czy też najważniejszym założeniem.
Dodatkowo mamy okazję nie tylko wyrwać zęby, lecz także rozpocząć proces ich ewentualnego wstawiania.

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Chcesz mieć pewność, iż gabinet stomatologiczny jaki wybierzesz w Warszawie zaoferuje ci pełne i kompleksowe wsparcie, a tym samym najwyższą jakość świadczonych usług? Postaw zatem na OrthoVision a wi...